Marketing Łódź

Agencja marketingowa z Łodzi

Tworzenie stron internetowych

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

W obecnych czasach jest bardzo mało firm, które nie miałaby własnej strony internetowe, dlaczego tak ważne jest tworzenie stron internetowych? Może być to strona jedynie informacyjna z podanymi godzinami otwarcia, kontaktem i zakresem usług, ale też bardziej rozbudowane. Blogi, sekcja nowości, sklep internetowy, social media. To wszystko może być na Twojej stronie i dodatkowo ją pozycjonować. A im więcej interesujących treści na witrynie tym więcej uwagi klientów. Potrzeba Ci tylko przejrzystej i nowoczesnej strony, a zrobienie jej samemu może przysporzyć o zawrót głowy.

Wybuch pandemiii koronawirusa i wprowadzone w związku z nią restrykcje pokazały tylko, że Ci którzy poszli w sprzedaż online i mieli solidne strony internetowe przetrwali często kryzys.

Tworzenie stron internetowych – strony dla firm z Łodzi

budowanie stron www w Łodzi

Specjalizujemy się w marketingu dla firm nie tylko z Łodzi. Mamy doświadczenie w pracy z międzynarodowymi korporacjami i biznesami z wielu miast Polski. Tę wiedzę przekładamy na działanie na rynku lokalnym.

Dla firm z Łodzi stawiamy nie tylko strony internetowe, które dodatkowo pozycjonujemy, ale także różnego rodzaju usługi marketingowe,  tworzenie stron internetowych o dobrych treścach, content marketingowych po pracę eRzecznika. Każda z tych usług usprawnią działanie Twojej witryny na rynku lokalnym, ale też każda z usług pomaga w rozbudowie i umocnieniu pozycji strony. Łódź jest dużym miastem, gdzie firma może świetnie się rozwinąć, nie wolno też bagatelizować okolicy i pod nie tworzyć treści, które zainteresują danych odbiorców. Poza social mediami wszystko to można prezentować na stronie lub blogu branżowym do niej przypisanym.

Propagujemy partnerskie podejście do klienta. Chcemy poznać Twoje pomysły i zweryfikować je z naszymi. Jesteśmy na nie otwarci, ale jednocześnie nie wykonujemy ślepo pomysłów klienta. Jeśli uważamy, że nie przyniosą one sukcesu Twojej firmie, powiemy Ci o tym. Chcemy nasze doświadczenie połączyć z Twoją znajomością wykonywanych usług i przekuć je na zdobywanie lokalnych klientów. Dlatego, że pracujemy w Łodzi możemy z łatwością umówić spotkanie na żywo by omówić strategię i pomóc Twojemu biznesowi.

Tworzenie stron internetowych – strony w abonamencie

tworzenie stron internetowych Łódź

Wprowadziliśmy zupełnie nowy model abonamentowy, gdzie płacisz za strony tylko 199zł miesięcznie, a my zajmujemy się wszystkim. Znajdziemy domenę, gdzie postawimy witrynę Twojej firmy, zapewnimy do niej serwer. W razie jakiejkolwiek potrzeby będziemy służyć wsparciem i pomocą techniczną. Wszystko w ramach comiesięcznego abonamentu dla stron internetowych z Łodzi i okolic.

Dla kogo jest stroną w abonamencie miesięcznym? Dla firm z Łodzi, które nie chcą na początek inwestować dużych pieniędzy w witrynę www, a w rozwój firmy. Dzięki abonamentowi odroczysz większą płatność rozbijając ją na raty.

Jeśli nie chcesz zajmować się aktualizacjami i sprawami technicznymi, my zrobimy to za Ciebie w abonamencie. Google ciągle narzuca nowe wytyczne, wymagania dla stron internetowych i nie każdy jest w stanie śledzić wszystkie nowe trendy. My się tym zajmiemy, dodatkowo zapewniając serwer i wszelką pomoc techniczną.

Dzięki pomocy profesjonalistów strona będzie gotowa dużo szybciej niż gdybyś robił ją sam. Będzie już mogła na siebie zarabiać przy wsparciu innych działań marketingowych i tworzeniu na niej dobrych treści.

Tworzenie stron internetowych – sklepy internetowe i sprzedaż, a może inne cele?

tworzenie stron internetowych w Łodzi

Atutem współpracy z profesjonalną firmą marketingową jak nasza, jest fakt, że dla Twojego biznesu z Łodzi stworzymy stronę poprzedzoną odpowiednią strategią. Dla nas tworzenie stron internetowych to codzienność. Dla nas oczywiste, jest to,  że nie każda strona musi wyglądać podobnie, bo nie każda firma ma ten sam cel.

Możliwe, że Twoja firma prowadzi usługi, których nie da sprzedawać się przez sklep online. Wtedy potrzebna Ci strona informacyjna lub wizerunkowa być może podparta blogiem. A może stawiasz wyłącznie na stronę ekspercką i merytoryczną, dzielisz się treściami z wąskiego zakresu. Tworząc stronę internetową dla biznesów z Łodzi i okolic zawsze najpierw rozmawiamy z naszymi klientami o celach danej firmy. Bo nie zawsze cele są jedynie finansowo sprzedażowe. Chcemy, żeby pieniądze, które wydasz na stworzenie swojej witryny nie poszły na marne i wykorzystały potencjał jaki tkwi w niej i Twoim biznesie.

Jeśli natomiast chcesz postawić sklep internetowy posiadamy w swoim teamie specjalistów z zakresu e commerce. Dla Twojej firmy z Łodzi postawimy sklep online z dobrymi opisami produktów i funkcjonalnie działającymi narzędziami pomagającymi szybciej, lepiej i efektywniej sprzedawać produkty. Sklep internetowy nie jest niestety uwzględniony w abonamencie. Jest to duża inwestycja, nie tylko w produkty do sklepu, ale i w postawienie dobrze działającej strony. Na jej promocję potrzeba dodatkowo cierpliwości i czasu, więc jeśli ktoś mówi Ci, że twój sklep zacznie szybko działać i przynosić dochód, uciekaj stamtąd jak najprędzej, bo chcą Cię oszukać. My robimy to rzetelnie i dokładnie. Twój sklep online będzie miał mocne podstawy i świetny marketing budowany na wielu poziomach.

Tworzenie stron internetowych –  nie poprzestawaj na stronie, twórz dobre treści

tworzenie stron internetowych w Łodzi

Tworzenie strony internetowej i czekanie, aż ktoś ją zauważy to najgorsze, co możesz zrobić. Twoja firma z Łodzi sama się nie wypromuje. Poza stworzeniem i zapewnieniem pomocy technicznej dla witryny polecamy skorzystanie z usług marketingowych na innych polach.

Jesteśmy firmą specjalizująca się w marketingu i tworzeniu stron internetowych w Łodzi. Pamiętamy też o konkurencji, która codziennie stara się prowadzić działania marketingowe, aby być na pierwszym miejscu w swojej dziedzinie i w wyszukiwarce. Będziemy przebijać się przez nie z lepszymi i bardziej wartościowymi treściami.

Promowanie biznesu w Łodzi i okolicach to pierwsze, co zrobimy. Zaczniemy od marketingu szeptanego i pracy eRzecznika na różnych grupach i w mediach lokalnych. W ten sposób ludzie zaczną mówić o Twojej stronie i przekazywać ją sobie, będzie pojawiała się w różnych miejscach w internecie. Drugą, równie ważną sprawą jest tworzenie dobrych jakościowo treści, merytorycznych postów na bloga, social media, newslettera i wielu innych. Dobry content marketing to w obecnych czasach podstawa funkcjonowania strony, a co za tym idzie, dobrej promocji Twojej firmy lokalnie. Wszystkie te działania marketingowe zapewnią stronie internetowej dobra pozycje nie tylko w Google, ale też na rynku lokalnym w Łodzi.