Marketing Łódź

Agencja marketingowa z Łodzi

Pozycjonowanie strony w Łodzi

POZYCJONOWANIE STRONY W ŁODZI

Wyszukiwarka internetowa to najpotężniejsze narzędzie dla firm. Dlaczego tak ważne jest pozycjonowanie strony? To w Google potencjalni klienci w pierwszej kolejności szukają produktów i usług, nie tylko jeśli chodzi o sprzedaż wysyłkową, ale i rynek lokalny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu będziemy w stanie wypozycjonować Twoją firmę z Łodzi w wyszukiwarce w taki sposób, by potencjalny klient trafił na nią w pierwszej kolejności. Dostosujemy, poprzez zastosowanie najnowocześniejszych metod i strategi, odpowiednie działania dla Twojej firmy by jak najlepiej pokazać ją w wyszukiwarce. Chcemy by Twoja stronę odwiedzała jak najszersza społeczność z Łodzi i okolic.

Pozycjonowanie strony w Łodzi – Czym jest pozycjonowanie

pozycjonowanie stron w Łodzi

Aż 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google. To tam szukają interesujących ich produktów i usług. Poprzez wpisywanie kluczowych fraz, często też bardziej rozwiniętych, trafiają w tej właśnie wyszukiwarce na konkretne odpowiedzi. Naszym zadaniem  jest ustawienie Twojej strony tak, aby pod wybranymi frazami, które użytkownicy wpisują szukając konkretnych firm i usług, to Twoja firma znalazła się najwyżej. W dużym skrócie, dzieje się tak ponieważ edytujemy zawartość strony internetowej aby była przyjazna dla Google i podążała za wyznaczonymi tam trendami. Staramy się celować wysoko. Miejsce w pierwszej dziesiątce to nasz priorytet. Pozwoli to zwiększyć ilość wejść na Twoją stronę i podniesie jej rozpoznawalność.

Pozycjonowanie strony w Łodzi i okolicach czyli pozycjonowanie lokalne

Dla firm z Łodzi liczy się wypozycjonowanie strony tak, by znaleźć klienta lokalnego. Chyba, że prowadzą sprzedaż online i wysyłkową, wtedy nie ma to znaczenia i takimi usługami również się zajmujemy. Działamy głównie na terenie Łodzi, ale jesteśmy w internecie, co znaczy, że możemy Twoją firmę promować w dowolnym miejscu na świecie.

Jeśli prowadzisz firmę w Łodzi np. mechanikę samochodową, nie zależy Ci na klientach z Poznania. My tak edytujemy Twoją stronę, poinformujemy na niej o usługach, przeprowadzimy dodatkowe działania związane z SEM i SEO by klient szukający frazy np “gdzie znaleźć dobrego mechanika w Łodzi” znalazł w pierwszej kolejności właśnie Twój warsztat. Dodatkowo gdy zapyta wyszukiwarki o konkretną usługę np o wymianę silnika również trafi do Ciebie. Zadajemy sobie pytania, co ludzie najczęściej wpisują w wyszukiwarkę szukając np warsztatu samochodowego.

Nasz firma pozycjonuje strony pod wyszukiwarki takie jak Google, Bing czy Yandex.

Pozycjonowanie strony w Łodzi – metody pozycjonowania

lokalne pozycjonowanie na Łódź

Jest wiele metod pozycjonowania. Google wyznacza wysokie standardy i najbardziej lubi treści ciekawe, merytoryczne i wartościowe. Musimy pozycjonować Twoją stronę zgodnie z tymi standardami czyli celować w dobrej jakości treści. Dzięki najlepszym copywriterom i specjalistom z danych dziedzin, będą je pisać osoby znające się na rzeczy i mające w tym wieloletnie doświadczenie. Nie będą to treści gdzie najważniejsze jest ciągłe powtarzanie słowa kluczowego i pusty przekaz mówiący tylko “kup”. To nie jest coś, co lubi Google, ponadto nie znoszą tego użytkownicy. Nie jesteśmy agencją, która pozycjonuje jedynie kilka wybranych fraz, ten model już dawno odszedł do lamusa i jest tylko strata pieniędzy.

My analizujemy frazy kluczowe i budujemy tzw długi ogon (long tail). Chodzi tu o długie i dokładne frazy zamiast tych krótkich. Weźmy za przykład jeszcze raz warsztat samochodowy. Gdy wypozycjonujemy Twoją stronę na frazy typu “mechanika samochodowa Łódź” ominą nas frazy poboczne, których ludzie używają niezwykle często np “ mechanik od Opli Łódź:” albo “do kogo z zepsutym autem w Łodzi”.

Długie frazy, pozycje 3 słów i więcej używane są przez osoby, które wiedzą czego konkretnie szukają. Dodatkowo zdania te są mało konkurencyjne i pozycjonują stronę na wiele fraz z różnymi wariacjami, które mogą wyświetlać podstrony. Utrudnia to też konkurencji działanie i czyni naszą stronę wyjątkową, daje jej mocną pozycję na różnorodne frazy.

Widoczność strony na długie frazy to też skutek uboczny naturalnego rozwoju witryny, a dzieje się tak dzięki wysokiej jakości treściom i dobrze napisanej stronie. Dlatego pozycjonowania nie przeprowadzamy tylko na kluczowe, jednolite frazy, które wydają się najpopularniejsze. Działamy w obrębie dobrego contentu, wartościowych treści, które nas wyróżniają i pozycjonują.

Pozycjonowanie strony w Łodzi,  nie rób tego sam czyli narzędzie uczące cierpliwości

ile kosztuje pozycjonowanie w Łodzi

Pozycjonowanie to praca na dłuższy czas, wymagająca cierpliwości. Wytrwała musi być też firma, bowiem efekty nie przychodzą od razu. Czasem trzeba kilku miesięcy by strona wskoczyła w wyszukiwarkę na wysokie miejsce. Ale to nie tylko budowanie słów kluczowych na stronie. Przedstawiliśmy Ci wiele metod pozycjonowania i jak widać, aby treści przekazywane były wartościowe i mogły wynieść twoją firmę na wyżyny, potrzeba czasu.

Pozycjonowanie strony samemu, zmienianie jej kodu źródłowego może tylko pogorszyć  sprawę i zablokować ją w Google, dlatego polecamy zostawić to w rękach specjalistów.

Pozycjonowanie strony w Łodzi – skuteczne i zintegrowane kampanie marketingowe

Jak już wspomnieliśmy, pozycjonowanie to nie tylko kilka fraz kluczowych, na których buduje się stronę. Wręcz przeciwnie. Google lubi dobre treści a ludzie szukają dłuższych fraz. Dlatego przeprowadzimy dla Ciebie całą kampanię marketingową. Pozycjonowanie to nie jedyny jej aspekt. Należy zadbać o dobry content marketing i wartościowe treści pojawiające się regularnie i angażujące odbiorców.

Pojawienie się ofert i artykułów na portalach lokalnych z Łodzi pomoże wypozycjonować twoją stronę. Kampanie marketingu szeptanego lub nawet praca eRzecznika pozwoli bezpośrednio rozmawiać z klientami i angażować ich w dyskusje na temat Twoich usług, aby przekazywali je dalej. Informacje i ciekawe treści pokazywane regularnie w social media to kolejny aspekt aby o Twojej stronie i usługach mówiono i by dobrze wpasowały się w algorytmy Google. Wszystkie te kampanie zintegrowane w jedną dużą pozwolą, z odrobiną cierpliwości i czasu, rozwinąć Twoją firmę na wielu polach i wypozycjonować jej renomę nie tylko w wyszukiwarce, ale też w świadomości odbiorców.

Pozycjonowanie strony w Łodzi – budowa zapleczy pozycjonerskich

pozycjonowanie stron internetowych Łódź

Jeśli Twoja firma jest już na konkretnym, wysokim poziomie rozwoju i masz problem z konkurencją, z którą bezustannie toczysz zacięta walkę o klientów, oferujemy Ci stworzenie zaplecza pozycjonerskiego, które posiadać będzie kompleksową administrację. Jest to usługa droga i przeznaczona dla firm świadomych swojego rozwoju. Zaplecze pozycjonerskie daje świetne i długotrwałe efekty by utrzymać twoją firmę jako lidera w swojej dziedzinie.