Marketing Łódź

Agencja marketingowa z Łodzi

Agencja marketingowa z Łodzi

Kiedy lokalny przedsiębiorca szuka firmy do promocji jego biznesu, w przeglądarce wpisuje po prostu frazę “agencja marketingowa”. Większość takich wyszukiwań kończy się znalezieniem  agencji ogólnokrajowej. Często taka agencja wystarczy do prowadzenia firmy, ale nadal mało osób zdaje sobie sprawę, że agencji marketingowej można szukać lokalnie. Będzie ona najlepiej orientować się w specyfice danego regionu. Sprawdź jakie są plusy zatrudnienia lokalnej agencji marketingowej dla Twojego biznesu.

Czym różni się agencja marketingowa z Łodzi od ogólnokrajowej?

Lokalna agencja marketingowa różni się od tej ogólnokrajowej przede wszystkim znajomością regionu. Dla przedsiębiorców z Łodzi liczy się klient z tego miasta, okolicznych gmin czy powiatu, niekoniecznie klient ogólnokrajowy, chyba że od początku prowadzi sklep online.

Agencja działająca na danym obszarze będzie miała dużo więcej doświadczenia z klientami lokalnymi, będzie wiedziała czego szukają oni w internecie. Lepiej zna to miejsce niż agencja np z Warszawy czy Krakowa. Agencje lokalne są oczywiście mniejsze niż duże firmy marketingowe działające ogólno krajowo, ale nie brak im doświadczenia i wiedzy, a znajomość rynku np Łódzkiego jest większym atutem niż ogólna rozpoznawalność.

Jak w promocji biznesu pomoże lokalna agencja marketingowa?

Zacznie przede wszystkim od rozmowy z klientem i ustaleniu celów dla danej firmy. Poprzez realizację scenariusza działań na różnych polach będzie promowała ją w regionie. Zacznie od postawienia dobrze napisanej strony internetowej i optymalizowanie jej pod kątem SEO i SEM, tak by wyświetlała się wysoko na poszukiwane przez lokalnego klienta frazy. Prowadzi konto na social media targetując klienta z Łodzi i okolic i stworzy zaufany, szanowany i ciekawy profil pełen dobrego contentu. Może pomóc w wielu działaniach reklamowych i samym tworzeniu reklam, graficznych czy na Facebooku. Zna także lokalne media, portale internetowe, grupy i fora i tam będzie szukała dla Ciebie klientów.

Czym zajmuje się nasza agencja marketingowa?

Nasza lokalna agencja marketingowa z Łodzi zajmuje się kampaniami reklamowymi i prowadzeniem pod tym kątem biznesów lokalnych. Stawiamy przede wszystkim na dobre jakościowo treści, bo wiemy, że algorytmy Google je lubią. Tylko merytorycznie i ciekawie prowadzone firmy zyskują sobie sympatię i przywiązanie użytkowników.

Nie oszukujemy klienta wmawiając mu, że sukces przyjdzie natychmiast i wystarczy miesiąc, by wypozycjonować stronę i rozpromować biznes. Jest to praca na dłużej i prowadzona na wielu polach, które budują mocne podstawy firmy w świadomości klienta z Łodzi. Prowadzimy działania content marketingowe czy marketingu szeptanego, wychodzimy do ludzi z treściami merytorycznymi i ciekawymi, postami które będzie chciał przekazywać dalej. Dla social media liczy się regularność i dobry pomysł. I właśnie w ten sposób prowadzimy profile naszych klientów.

Poza budową i optymalizacją Twojej strony przez profesjonalistów, pojawiania się na Facebooku czy Instagramie, znamy także media lokalne od podszewki. Wiemy gdzie siedzą klienci z Łodzi i tam będzie Cię reklamować. Nie bagatelizujemy roli lokalnej prasy, stron internetowych i grup.

Agencja marketingowa – zintegrowane kampanie i wszystko w jednym miejscu

Nasza agencja jako jedna z nielicznych prowadzi zintegrowane kampanie dla firm z Łodzi. Nie będziemy reklamować Cię tylko na jednym obszarze marketingowym np poprzez optymalizację strony i pozycjonowanie, ale dobierzemy zintegrowane kampanie pod profil Twojej firmy. Może będzie wymagała content marketingu w social media, albo większej ilości marketingu szeptanego?

 W każdej dziedzinie zatrudniamy specjalistów i wszystkich ich angażujemy do pracy przy jednej zintegrowanej kampanii, aby w pełni realizować założone cele. Promocja biznesu oparta na tylko jednej gałęzi reklamy niestety mało kiedy się sprawdza. Jeśli np reklamujesz tylko firmę na lokalnych portalach poprzez banery czy GDN, albo prowadzisz tylko konto na Facebooku bez zoptymalizowanej strony, nie docierasz wszędzie tam gdzie byś mógł. Posiadanie jedynie ładnej i przejrzystej strony nie będzie wystarczało, klient sam Cię nie znajdzie. Dlatego dla każdej firmy piszemy indywidualny scenariusz zintegrowanej kampanii marketingowej w Łodzi i przeprowadzamy ją krok po kroku rzetelnie. Budujemy jej mocne podstawy i silny, pozytywny wizerunek, którego nie dałoby się stworzyć poprzez działania jednotorowe.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

1 thought on “Agencja marketingowa z Łodzi

  1. Z pewnością jeśli miałbym wybierać to postawiłbym na agencję lokalna, ze względu na to, że najlepiej zna okoliczny rynek. Jeśli w dodatku działa kompleksowo i jest mi w stanie doradzić, najkorzystniejsze działania dla mojej firmy to już w ogólę rewelacja. Dużym plusem jest też, to, że miałbym rzut beretem gdybym chciał dogadać jakieś szczegóły związane z kampanią, którą niebawem planuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *